height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">
TR EN AR
Estetik ve Daha Fazlası İçin...

Kurumsal

SAÇ AJANSI'na HOŞGELDİNİZ

Sağlık yalnızca hastalık ve ya fiziksel özürlülüğün var olması değil; ruhen, fiziken ve sosyal anlamda da bireyin kendisini iyi hissetme halidir. Modern yaşamda toplumlar en çok fiziken ve ruhen sağlıklı olmaya gayret ediyorlar. Saç Ekim Ajansı olarak, sizlerin estetik beklentilerinizi karşılayarak mutluluğunuza ortak oluyoruz.

Estetik olgusunun ve görünümünün en belirgin ortaya çıktığı an olan müşterilerimizin yüzlerindeki mutluluk Saç Ajansı'nın başarısının en önemli sırrıdır. Saç ekimi alanında tüm gereksinimlerinizi; analiz, tedavi ve operasyonlarımızla sizleri mutlu etmek gayesiyle özveriyle belirleyip, tatbik ediyouz.

Estetik ve sağlığın birlikte harmanlandığı hizmet serüvenimiz 2004 senesinde başladı. Geçmişten günümüze sizlerin desteğiyle geldiğimiz bu günlerde 13 farklı şubemizde (Sultanbeyli , Üsküdar, Kartal, Ataşehir ,Kadıköy, Maltepe, Kurtköy, Sancaktepe, Tuzla, Kağıthane ve Esenyurt ve Gebze) hizmet veriyoruz

Saç Ekim Ajansı, 15 yıllık tecrübesiyle gerek yurtiçinden gerek Ortadoğu’dan ve Avrupa’dan dünyanın her tarafından hasta kabul ederek kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerini yürütmektedir. Bu alandaki en büyük farkımız operasyonunu yaptığımız hastalarımızın bizlere referans olmasıdır. En büyük reklamımız başarılı operasyonlarımız ve mutlu ziyaretçilerimizdir.

Hastalarımız havaalanına adım attığı ilk andan itibaren Vip hizmetlerimizle karşılanmaktadır. Onlara eşlik eden personelimizle birlikte vip transferleri yapılarak kendi evlerindeki konforu yaşaya bilecekleri lüx otellerimizde konaklamaları sağlanmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından gelen hastaların transferi ve konaklaması dahil tedavi süreci boyunca hastaların tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenen Saç Ajansı konusunda uzman, bilgili ekibi ve güleryüzlü personeliyle misafirlerinin tüm tedavi ve konfor ihtiyaçlarını dikkate alarak başarı ile çalışıyor.

Abartılı yüksek gıreft gibi bilgi kirliliğinden uzak durarak hastalarımıza tutamayacağımız sözler vermekten kaçınıp hastalarımızın hangi beklentiler ile karşımızda olduğunun farkındayız.

Saç Ekim Ajansı bütçenizi yormayan fiyatlarla FUE ve Kalem Tekniği Yöntemiyle saç ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi ve kaş ekimi alanında uzmanlaşmış tecrübeli bir ekip tarafından siteril ve güvenli hastahane ortamında yapılmaktadır. FUE yöntemiyle saç ektirdiğiniz belli olmadan günlük hayatınıza kısa bir süre içerisinde dönebilirsiniz. Vücudun uygun bölgelerinden alınan kıl köklerinin nakline imkân sağlayan FUE tekniğinin birçok avantajı var. Kılların alındığı alanda uzun süre hissizlik duygusu olmaz. Ensede şerit biçiminde iz bırakmaz.

Günümüz teknolojinin gelişmesiyle ağrısız, acısız, hijyenik, profosyonel, sağlıklı ve kısa sürede saçsızlığa Saç Ajansı güvencesiyle çare bulabilirsiniz.

Saç Ajansı whatsapp hattından ister ücretsiz randevu, ister fotoğrafınızı göndererek uzman doktorumuzdan telefon yardımıyla bilgi alabilirsiniz. Uzman doktorumuz sizin için en doğal görünümü sağlayacak saç çizginizi belirledikten sonra 5-6 saat sürecek saç ekim işleminiz başlayacaktır. İşlem lokal anestezi altında yapıldığından hiç bir ağrı ya da acı hissetmeyeceksiniz. Üstelik ne bir kesik ne bir dikiş izi olmayacak. Operasyondan 3 gün sonra günlük hayatınıza ve işinize dönebilirsiniz. Ekilen saç bölgesinde oluşan kabuklar 1 kaç gün içerisinde kendiliğinden kaybolur. Yaklaşık 2 ay sonra ilk traşınızı olabilir toplamda 8-10 ay sonunda ise tamamen doğal görünümlü saçınıza kavuşabilirsiniz.

Saç Ajansı, havaalanı VİP transferri İstanbul’da konaklama imkanları ve sorunsuz müşteri memnuniyetiyle hizmetinizde.

Dünyanın neresinde olursanız olun saç ekimi hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Saç Ekim Ajansı